Witam serdecznie na moim blogu!

Mam na imię Krzysztof.

Współpracowałem między innymi z takimi firmami jak: Bosch, Tesa, Megafachmann, Högert Technik, P4 Solutions, Vershold Holding Poland, Grupa Amtra.

Pisałem artykuły specjalistyczne dla Knauf oraz Śnieżka do magazynu “Warsztat Zawodowca”.
Jako ekspert Grupy Atlas, od kilku lat publikuję poradniki na łamach firmowego czasopisma “Atlas Fachowca”.

A teraz trochę zarysu z mojego życiorysu 🙂

Od dzieciństwa interesuję się projektowaniem, konstrukcjami, budowlami, rzemiosłem, sztuką (trochę przesadziłem z tą sztuką), a także wszystkim co można zrobić własnymi ręcami 😉 Na dowód czego niech będzie fakt, że już w wieku bodajże 4 czy 5 lat lepiłem z plasteliny armie liczące kilkuset uzbrojonych po zęby rycerzy, dosiadających swych wspaniałych rumaków. Oczywiście, tocząc wielkie bitwy i wciąż na nowo odbudowując zdziesiątkowane wojsko.

No, ale cóż, człowiek dorasta. Szkoła średnia była bliska moim zainteresowaniom. Ukończyłem z wyróżnieniem Technikum Budowlane, a moja praca dyplomowa dotyczyła konstrukcji – dokładnie konstrukcji żelbetowych. Potem poszedłem na studia, ale to już inna historia…

Zatem, moje fascynacje poszerzałem na różnych płaszczyznach, tak praktycznych jak i “naukowych.” Ale, że lubię ciągle się rozwijać i wciąż poszerzać horyzonty, postanowiłem wreszcie założyć blog, co chodziło mi okropnie długo po głowie, aby dzielić się ze światem swoją wiedzą i pozostawić coś potomnym

Chciałbym podkreślić, że nie zajmuję się tutaj głównie skomplikowanymi konstrukcjami do jakich chociażby nawiązywała moja praca dyplomowa, choć i od takich nie stronię, ale skupiam się przede wszystkim na aspektach życia codziennego związanych z domem, ogrodem, hobby itp., przekuwając teorię w praktykę.

W związku z tym głównym celem tego serwisu jest próba odpowiedzi na pytania typu „jak to zrobić?” i pokonywanie z tym związanych problemów. Nawet w sieci, co wiem z doświadczenia, trudno jest doszukać się rzetelnych informacji na temat wykonania interesującej nas konkretnej rzeczy. Dlatego, aby odpowiednie dać rzeczy słowo, postaram się pomóc w tym zakresie jak najlepiej potrafię,  przedstawiając to na czym się znam w sposób szczegółowy i zrozumiały. A jeśli zrobiłem coś nie tak, to strasznie przepraszam 🙂

Jeśli chcesz skontaktować się ze mną przejdź na stronę Kontakt

Rabatologia